🦠 COVID-19: Všechna školení nyní také on-line. Přečtěte si mé tipy na vzdělávání v době koronavirové.
Slovenská verzeSlovensko

Říjnové webináře v novém formátu

Od vypuknutí koronavirové epidemie jsem začal poskytovat online webináře pro jednotlivce a firmy. Účastnilo se jich bezmála 200 vývojářů a všehovšudy je vnímám jako velmi úspěšné. Na říjen jsem se nicméně rozhodl změnit koncept i téma webinářů a poskytnout je v zdarma. V tomto článku se dozvíte mimo jiné i témata, která jsem připravil a jak se na webináře přihlásit.

Miroslav Holec

Miroslav Holec

23. září. 2020
upraven 10. října. 2020

Koncept webinářů

  • Říjnové webináře jsou zaměřeny na širší skupinu vývojářů a obecnější témata
  • Webinář má podobu přednášky a závěr je věnován dotazům
  • Během webináře je možné pokládat otázky
  • Délka webinářů je 1 hodina
  • Webinář se sleduje on-line na tomto webu
  • Webinář je po odvysílání stále dostupný pod zaslaným odkazem

Webináře jsou zaměřeny buď na obecnější témata nebo jdou více do hloubky v rámci jednoho mikrotématu. Jelikož se mění formát do živého přenosu, který je oproti reálnému času opožděn, mizí veškerá interaktivita. Oproti Zoomu nelze například pokládat dotazy hlasem. To mi umožnilo otevřít webinář pro neomezené množství posluchačů avšak za cenu individuálního přístupu. Na druhou stranu tento formát mohu poskytnout zdarma (jako promo mých služeb). Na základě četných dotazů ponechávám pod stejným odkazem záznam v nesestřihané podobě.

Registrace

Registrace probíhá výhradně na mém webu miroslavholec.cz. V rámci jedné registrace můžete vybrat rovnou více webinářových témat. Vzhledem k formátu se není nutné odhlašovat. Pokud se však neúčastníte, nebudete mít k dispozici možnost pokládat dotazy. Je to tedy stejné, jako když nepřijdete na prezenční akci. Na registrovaný e-mail obdržíte nejpozději v den konání odkaz pro připojení k webináři. Na stejné stránce bude možné pokládat dotazy. Webináře probíhají obvykle mezi 10 a 11 hodinou dopolední. To už jsou většinou vývojáři ve firmách mají za sebou standupy a před sebou obědy.

Témata webinářů

A konečně témata. Všechna témata včetně krátkého popisu najdete na zmíněné registrační stránce. Jmenovitě se jedná o:


Diskuse

Loading