Konzultant a lektor pro [ASP].NET Core & REST API

Školení .NET Core 3.0 pro vývoj desktop aplikací

Miroslav Holec Seznámíte se s klíčovými moduly a principy .NET Core, které v praxi použijete pro vývoj windows desktopových a konzolových aplikací

Proč si vybrat toto školení?

Školení vás kompletně seznámí s .NET Core frameworkem od nastavení vývojářského prostředí až po založení a správu aplikací pomocí příkazové řádky CLI. Naučíte se ručně nastavit moduly pro DI, konfiguraci, logování a vyzkoušíte si vše na praktickém příkladě WinForms aplikace.

Chci školení do firmy ☛

Co se naučíte

Tady přesněji popisuji, jak má školení probíhají.

Pro koho je školení?

Pro vývojáře, kteří:

Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Partners MPSS

Nexum Trilog a.s., METRANS a.s., Alpiq Services CZ, s.r.o, Unipex CZ s.r.o., OKsystem a.s., Společnost pro eHealth databáze, a.s., ADLER Czech a.s., Sense4code, s.r.o. a další...

Chci školení do firmy ☛


Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Chci školení do firmy ☛

Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.