Miroslav Holec Školím oblasti, které váš tým provedou kompletním procesem vývoje webových aplikací a REST služeb v ASP.NET Core.

👨‍🎓 Firemní a veřejná školení

Poskytuji školení, které pokrývají celou problematiku vývoje webových aplikací a REST služeb na platformě .NET Core. Vedle firemních školení vypisuji občasně i veřejné termíny, které jsou výhodné pro jednotlivce nebo menší skupinky.

CORE Novinky a změny v ASP.NET Core 3.0

Dvě velké konceptuelní změny a řada drobných vylepšení, o kterých by měl každý vývojář vědět. Nový ASP.NET Core je tady a v rámci mého školení vás provedu kompletní evolucí a migrací od verze 2.0 až po současnost.

Termín Místo Cena
🍀 28. listopadu 2019 Praha, PwC 900 Kč info / objednávka
kdykoliv u Vás ve firmě info / objednávka

CORE Vývoj aplikací v ASP.NET Core 3.0

Nejoblíbenější školení roku 2019, na kterém se během jednoho dne seznámíte s celým konceptem .NET Core a ASP.NET Core aplikací a napíšete si vlastní mikroslužbu s využitím endpoint routingu v nové verzi ASP.NET Core 3.0.

Termín Místo Cena
kdykoliv u Vás ve firmě info / objednávka

REST Vývoj REST služeb v .NET Core

Toto školení Vás uvede do komplikované problematiky návrhu REST API a seznámí Vás se všemi současnými trendy. V rámci školení se naučíte využít ASP.NET Core pro vývoj REST služeb a jejich automatické dokumentování pomocí Swaggeru.

Termín Místo Cena
🍀 3. - 5. prosince 2019 Praha, PwC 11.900 Kč info / objednávka
kdykoliv u Vás ve firmě info / objednávka

BLZR ASP.NET Core Blazor

Prakticky pojaté školení ASP.NET Core Blazor vás seznámí s novou technologií Blazor od úplných základů a principů hostování, přes vývoj Blazor aplikace až po její publikaci.

Termín Místo Cena
🍀 21. - 22. ledna 2020 Praha, PwC 9.900 Kč info / objednávka


👨‍🎓 Další témata (školení na míru)

Chcete-li sestavit školení na míru, určitě si vyberete z témat, které uvádím níže. Každé níže uvedené téma mám koncipováno na polovinu dne nebo na celý den v závislosti na praktickém procvičování.Kde jsem školil

Školím v malých i velkých vývojářských týmech. Většinu klientů školím in-house, někteří navštěvují mé veřejné kurzy.

Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex

Co říkají vývojáři

Hodnocení ze školení REST API Hodnocení ze školení ASP.NET Core Hodnocení ze školení ASP.NET Core

ukázat další ohlasy ⇓


Co říkají klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. ✑ Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. ✑ Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Podzimní školení
👍 Změny v ASP.NET Core 3.0
👍 Vývoj REST služeb v .NET Core
👍 ASP.NET Core Blazor